Индивидуальный подход
 
Современное оборудование
Доступные цены
 

Pakalpojumi

Terapeitiskā ārstēšana – kariozo saslimšanu, gingivīta, parodontozes, parodontīta un citu zobu un smaganu saslimšanu ārstēšana, zobu formas un krāsas atjaunošana.

Endodontiskā ārstēšana – tas ir zobu kanālu ārstēšanas procedūru komplekss, kas ļauj glābt pat stipri bojātus vai inficētus zobus, novērst sarežģījumus, kas noved pie zoba zaudēšanas un nopietniem kaulaudu bojājumiem. Endodontiskā ārstēšana ietver infekcijas novēršanu, pulpas izņemšanu, pulpas kameras un sakņu kanālu tīrīšanu un kanālu aizpildīšanu.

Zobu ekstrakcija - tā ir ekstremāla ārstēšanas metode, kas tiek pielietota gadījumā, kad vairs nav iespējams zobu atjaunot, kā arī gadījumā, ja zobs traumē gļotādu vai traucē normālam sakodienam. Bieži vien ir nepieciešams izņemt “gudrības zobus”, jo to izšķilšanās procesā tie var traumēt blakus esošos zobus, tai pat laikā, kad tiem pašiem par sevi nav nekādas funkcionālas nozīmes.

Zobu protezēšana – tā ir mākslīga zaudēto zobu atjaunošana, ko nosacīti var iedalīt divos pamata veidos – izņemamo un neizņemamo protēžu izgatavošana. Izņemamās protēzes dažādu apsvērumu dēļ ir pieprasītas, pamatā, no vecāka gadagājuma pacientu puses. Neizņemamās protēzes ietver metālkeramikas un cirkonija kroņus, tiltus un citas fiksētās konstrukcijas, kas vizuāli un funkcionāli ne ar ko neatšķiras no paša zobiem.

Zobu implantēšana – tas ir process, kad tiek iedzīvināti mākslīgie zobi, kas vizuāli un funkcionāli ne ar ko neatšķiras no paša zobiem. Implants, tā ir mākslīga pamatne - skrūve no titāna, kas ir ar organisma audiem bioloģiski savietojams materiāls, uz šīs skrūves pēc tās iedzīvināšanas tiek piestiprināts keramikas kronītis, tā pilnvērtīgi aizvietojot zaudēto zobu. Zoba implantēšanas process parasti sevī iekļauj implanta ievietošanas operāciju un protezēšanu. Ja implanta ieskrūvēšanai trūkst nepieciešamā kaula apjoma, tad pirms operācijas veikšanas kauls tiek pieaudzēts.

Zobu kosmētiskā restaurācija – tas ir procedūru komplekss, kas vērsts uz to, lai tiktu uzlabots zobu un smaida vizuālais izskats kopumā. Zobu kosmētiskā restaurācija ietver implantēšanu, protezēšanu, mikroprotezēšanu ar venīru (porcelāna jeb keramikas plāksnīšu) palīdzību, ieliktņu, uzliku, smaganu formas veidošanu, zobu formas un krāsas korektēšanu.

Zobu balināšana – kapju izgatavošana zobu balināšanai mājas apstākļos, balināšana no zobu kronīša iekšpuses depulpētiem zobiem (zobiem, kuriem ir izņemts nervs, pēc endodontiskās ārstēšanas).

Mutes dobuma higiēna – procedūra, kas sevī ietver zobakmens un mīkstā zobu aplikuma noņemšanu ar ultraskaņas skelleri vai speciāliem instrumentiem, zobu pulēšanu ar sodas strūklu (rada balinošu efektu) un abrazīvu pastu, kā arī zobu pārklāšanu ar flora aplikāciju vai citiem zobus stiprinošiem līdzekļiem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
      PAKALPOJUMI

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
   
Copyright©2010 Tari