Individuāla pieeja
 
Mūsdienu aparatūra
Pieejamas cenas
 

Par mums

Mēs piedāvājam dažādas zobārstnieciskas procedūras, sākot no profilakses un līdz pilnīgai zobu restaurācijai. Ievērojot zobu hugiēnu un mūsu zobārstu norādījumus, jūs varēsiet droši smaidīt un vairs neuztraukties par zobu veselību.

Mūsu firma izmanto jaunākās tehnoloģijas zobu implantācijai, restaurācijai un balināšanai, šeit strādājošie ārsti ar prieku atbildēs uz jūs interesējošiem jautājumiem.

Mēs rūpējamies par saviem pacientiem, tāpēc piedāvājam tikai augstākās kvalitātes zobārstnieciskos pakalpojumus. Pie mums strādā profesionāļi, kuriem jūs varat uzticēties, jo ar atbildību attiecamies pret savu darbu un izmantojam tikai mūsdienīgus materiālus, jaunākās tehnoloģijas, kvalificētu personālu un uzticamus partnerus.

Tā kā esam profesionāļi, vienmēr cenšamies uzlabot sava darba rezultātus. Uzskatām nepārtrauktu izglītību par neatņemamu zobārstniecības prakses daļu.

Mēs vienmēr informējam pacientu par iespējamiem ārstēšanas plāniem un palīdzam tam izdarīt pareizo lēmumu par labu kādai no ārstēšanas metodēm. Ar digitālā rentgena palīdzību pacients uzreiz var redzēt savu zobu veselības stāvokli uz ekrāna. Ārsts vienmēr Jums pastāstīs par pareizu mutes dobuma kopšanu. Ticam, ka profilakse un savlaicīga ārstēšana palīdzēs Jums saglabāt savu smaidu uz ilgu laiku, un mēs ar lielāko prieku Jums ar to palīdzēsim.

Saprotam, ka daudziem cilvēkiem došanās pie zobārsta ir drosmīgs solis. Ja Jūsu bailes no stomatoloģijas krēsla ir uz fobijas robežas, Jūs varat būt droši, ka pie mums ir labvēlīgi apstākļi tam, lai palīdzētu Jums pārvarēt bailes. Nomierinošs iekārtojums un anestēzija palīdzēs Jums justies došībā. Mūsu pieredzējušie un llieliski apmācītie ārsti nodrošinās Jums profesionālu stomatoloģisku palīdzību bez stresa.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
      PAKALPOJUMI

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
   
Copyright©2010 Tari