Individuāla pieeja
 
Mūsdienu aparatūra
Pieejamas cenas
 

Periodontīts ārstēšana, periodontīts

Galvenais iemesls ir periodonta slimību baktēriju plāksne, kas rada toksīnus, kas kairina smaganas izraisa pietūkumu un asiņošanu.

Daži cilvēki ir vairāk pakļauti periodonta slimību, nekā citi. Daži iegūt vieglu formu, savukārt citas iegūt nopietnas lietas. Ir iespējams, cilvēkiem pārmantot ģenētiskā nosliece uz periodonta slimību, un tas ietekmē to, kā stingri individuāli skars to.

Pirmā lieta, kas jāpatur prātā, ir periodontist ir ar trīs gadu speciālu apmācību speciālists pēc četriem gadiem zobārstniecības skolu. Specializācija ir būtībā diagnosticēt, ārstēt un novērst smaganu slimības. Turklāt periodontist veic smaganu implanti, un veic kosmētisko periodonta procedūras. Bieži vien ir vienīgais veids, kā atklāt gumija slimība ir periodonta novērtējumu.

Periodontist ir dažādi apstrādes veidi ārstēt smaganu slimības, atkarībā no tā smaguma. Tāpēc, periodonta ārstēšana cenas būs atkarīgas no apjoma slimību un ārstēšanas protokolu lietot. Šāda attieksme ietver ne ķirurģiski, piemēram, palielināt un sakņu ēvelēšana. Tas ir noņemšanas plāksni un zobakmens no dziļas smaganu kabatas ar rūpīgu tīrīšanu saknes virsmām. Tā arī izturas zoba sakne izskaust baktēriju vīrusi.

Periodonta operācija būs nepieciešama, ja savu periodontist nosaka bez ķirurģiskas ārstēšanas būtu neefektīvas. Četri Visizplatītākās periodonta ķirurģiskas ārstēšanas, ir:.

  • Pocket samazināšanas procedūras, kabatas, ka ostas baktērijām, ir pārāk dziļa un ārpus sasniegt normālu mutes higiēna.
  • Reģeneratīvo procedūras, kad kaulu atbalsta zobs tiek iznīcināti.
  • Crown pagarināšanu, ja zobs ir klāta ar pārmērīgu gumija audiem.
  • Mīksto audu potzarus, ja gumija lejupslīdes rezultātā tiek pakļauti zoba saknes.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
      PAKALPOJUMI

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
   
Copyright©2010 Tari