Individuāla pieeja
 
Mūsdienu aparatūra
Pieejamas cenas
 

Zobu protezēšana

Zobu protezēšana sniedz iespēju atjaunot ekstrahētus vai slimības (traumas) rezultātā zaudētus zobus.
Ja trūkst viens zobs, pārējie var pamazām pārvietoties, kas noved pie zobu sakodiena izmaiņām. Izmainīts sakodiens var kļūt par iemeslu žokļu saslimšanai, apgrūtināt zobu tīrīšanu, palielināt kariesa un smaganu saslimšanas risku. Trūkstošie zobi apgrūtina barības sakošanu un padara mazāk pievilcīgu Jūsu smaidu.

Izņemamās protēzes

Izgatavojam daļējas un totālas plates no plastmasas. Jaunums - varam izgatavot parciālas plates no Valplast elastīgā materiāla, kas nodrošina maksimālu komfortu. Lai nodrošinātu perfektu plates fiksāciju, piedāvājam dažādas konstrukcijas lokus.

Neizņemamās protēzes

Neizņemama tiltveida protēze (tilts) ir konstrukcija, kas sastāv no viena vai vairākiem mākslīgiem zobiem, aizstājot trūkstošos zobus. Tie tiek piestiprināti pie blakusstāvošiem dabīgiem zobiem ar fiksācijass elementu palīdzību.
Neizņemamās tiltveida protēzes atjauno sakodiena efektivitāti līdz 100%. Pēc izskata tie pilnībā atbilst Jūsu dabīgajiem zobiem.
Ieteicams lietot gadījumos, ja ir neliels zobu zaudējums un ir saglabāti atsevišķi zobi. Iespējami šādi neizņemamo protēžu veidi:

  • Tilti un kroņi - var būt štancētie vai lietie. Lietie ir daudz precīzāki, netraumē smaganu, nodrošina estētisku izskatu.
  • Metāliskie
  • Plastmasas
  • Metālkeramikas

Mikroprotēzes

Lieto gadījumos, ja trūkst viens zobs. Šīs protēzes izgatavo no stikla šķiedras un to ievietojot nav jāapslīpē blakus esošie zobi.

Plāksnītes
Plāksnītes parasti veido no porcelāna, tās ir estētiski skaistas, izskatās dabīgas un ir ilgstoši valkājamas. Ar plāksnītēm var koriģēt arī zobu formu, krāsu, garumu, saglabājot zobus viegli tīrāmus un kosmētiski skaistus.
Plāksnīšu izgatavošana prasa nelielu zoba emaljas redukciju (noslīpēšanu), tās fiksē pie zoba ar speciālu saistvielu.

Implanti

Protezējam uz Semados, Ankilos un Bio Horizont sistēmu implantiem. Liekam implantus Bio Horizont un Semados sistēmām. Implantoloģija tika apgūta Vācijā. Regulāri apmeklējam kursus par dažādām implantu sistēmām.

Liekot implantus ļoti labi var aizvietot viena zoba trūkumu neslīpējot divus blakus esošos zobus. Var veidot tilta protēzi uz implanta zobiem. Dzīves laikā cilvēki bieži zaudē piektos, sestos un septītos zobus. Parasti piedāvā izņemamo protēzi. Tas daudzus var neapmierināt. Tā kā totālas protēzes apakšžoklī slikti turas, tad var ievietot 2 vai 4 implantus, kas uzlabotu totālās plates fiksāciju. Jārēķinās ka liekot implantus līdz īsto protēžu uzlikšanai jāgaida pieci-seši mēneši. Dažos gadījumos ir iespēja uzlikt pagaidu protēzi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
      PAKALPOJUMI

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
   
Copyright©2010 Tari